seferyesil

Sefer Yeşil

1982 Konya doğumlu olan Sefer YEŞİL lise eğitimini tamamladıktan sonra 1999 yılında kişisel gelişim eğitimleri ile tanıştı. Sorgulayıcı yapısından dolayı girmiş olduğu 3 fakülteyi de yarıda bıraktı. Ve Türkiye’deki eğitim sisteminin gelişmesine ve daha iyiye doğru evrilmesine katkı sağlamak için arayışa başladı.
Uzun süre Kişisel Gelişim alanında çalışmalar yaptıktan sonra 2009 yılında Dündar GÖKÇEBİNAR beyle tanıştı. Dündar GÖKÇEBİNAR’IN üzerinde çalışmış olduğu FITRAT EĞİTİMİ derslerini almaya başladı. Bu dersler için hayatının yoğun temposuna 2 yıl ara verdi.Dersler 2012 yılında sona erdi. Sefer YEŞİL Dündar GÖKÇEBİNAR’IN ortaya koymuş olduğu 35 yıllık FITRAT EĞİTİMİNE can vermeye ve hayata geçirmeye karar verdi.
2012 yılından bu yana aktif bir şekilde gönüllü olarak yüzlerce öğrenciyle FITRAT EĞİTİMİNİ paylaştı. Şu anda ise Konya’da kurmuş olduğu Yeşil Yolculuk Eğitim Kültür Ve Sanat Merkezinde eğitimlerine devam etmektedir. Fıtrat Eğitimini yeryüzü insanının gündemine getirmek ve eğitim sistemine koymak için çalışmalar yapmaktadır.

Yeşil Yolculuk Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi

ziyaret et

yeryüzüne adaletin gelebilmesi için,
bireylerin kendi hayatlarına adaleti hakim kılmaları gerekir.

iletişim

formu kullanarak mesaj gönderebilirsiniz