Biz Diyebilmek

Muhammet Özmen / Satış Danışmanı
Görebildiklerimizin baktığımız kadar olmadığının farkına vardıran bu eğitimi,bize almayı sağlayan kalbi güzel insanlara selâm olsun.
Tüm ön yargılarımızdan korkularımızdan endişelerimizden şüphelerimizden tereddütlerimiz ve kendimizi bu kadar suçlu bataklık içerisinde gezinip duran arınamamış,aydınlık ararken karanlıklara boğulup kaybolmuş amaçsızlığa doğru itilen bir varlık gibi hissederken;sanki bir umut eli değmiş tutmuşcasına yüreğimize dokunan bu hakiki doğrulara kavuşabilmeye hamd olsun.
Yaratıcı’nın en güzel eserlerinden “insan” olabilme ve bunun lezzetine güzelliğine farkındalığına ayrıcalığına erişebilme yani öze dönebilme özde kendini bulabilmeyi öğreten;size kendinizi tanıma,içinizdeki yön verici unsurlarınızı belirleyip neyi ne için neden ve ne uğruna yapıp yapmadığınızı gayet açık ve net şekilde ortaya koyan işte bu cesaretli eğitimin ta kendisi.
Kendinizi tanıdıkça bencil değil tamamıyla özünde sencillik barındıran;temeli teklikteyken aslında sonsuz bir birlikteliğin ayrılamazlığın birlik içinde bir düzenin kopamayışının en güzel izahıdır “fıtrat eğitimi”.
Mutlu olabilmeyi dolayısıyla tüm evreni mutlu edebilmeyi,hiçbirşeyin senden ayrı olamayışını,düzenin senin için varoluşunu,kendine verdiğin yüklediğin herşeyin aslında evrene vermiş oluşunu önce hepimiz herşey önce biz yalnızca biz diyebilmeyi başarabilmek anlayabilmek için yeşil yolculukta varız bu yoldayız..